Agroturystyka Zacisze

Św.Katarzyna
ul. Żeromskiego 44
26-010 Bodzentyn

Gospodarstwo umiejscowione jest u podnóża Góry Łysicy w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Lokalizacja (ok. 200m od głównej drogi) oraz duża przestrzeń (4 ha) czyni je cichym zakątkiem dla pragnących wypocząć i oderwać się od dzisiejszego zgiełku. Idealne warunki dla rodzin oraz osób kochających spacery i rowerzystów .

Na dużym ogrodzonym pokrytym zielenią i drzewami terenie dysponujemy kompleksem domków od standardowych do komfortowych. Wszystkie z nich są w pełni wyposażone – kuchnia, łazienka, TV oraz kryta werandę z widokiem na Łysice. Wszystkie domki są całoroczne, ogrzewane konwektorami elektrycznymi, a trzy domki dodatkowo posiadają kominki murowane.

Każdy z domków ma wokół własny teren z parkingiem na auto, ogrodzony gęstymi drzewami podkreślającymi prywatność i intymność gości.

Celem naszym jest umilić i uatrakcyjnić pobyt w naszym gospodarstwie Państwu. Cały ten ogromny teren staramy się tak zagospodarować aby z pobytu u nas czerpali Państwo radość i zadowolenie:

 

  • dla dzieci duży plac zabaw z huśtawkami, karuzelą, piaskownica i wiele różnych rzeczy, a także wspaniałą chatka z bali zwana „Chatką Baby Jagi” z zabawkami i mebelkami dla najmłodszych
  • dla młodzieży boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, stół do tenisa stołowego itd.
  • dla dorosłych duży staw z molo (500 m od domków) pełen ryb i raków, można popływać pontonem bądź się wykąpać, miejsce do spacerów (lasek, rzeczka, łąka) miejsce na ognisko w lasku, grill kamienny z altana, oczko wodne, wiele ławek wiszących i zwykłych do odpoczynku.

 

Misją naszą poprzez prace jest zadowolić Państwa (rodziny aż po klientów biznesowych) z gościny u nas. Bo zadowolenie jest najlepsza zapłata i reklama dla naszego gospodarstwa.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Możliwość komentowania jest wyłączona.