Zakopane noclegi, apartamenty, pensjonaty…

Jeśli marzysz o komfortowym wypoczynku do zakopane Pensjonaty znajdujące się w bardzo wyjątkowym miejscu niedalekiej odległości od centrum Zakopanego. Pensjonaty otocza z dwóch stron kojącym szumiącym górskim potokiem, co daje niepowtarzalna atmosferę udanego wypoczynku. Zakopane noclegi w centrum gościom oddaje do dyspozycji pokoje 2,3,4,osobowe z widokiem na panoramę tatr . Zakopane pokoje utrzymane są w klimacie zapewniającym nie tylko wygodę ale również poczucie ciepła i miłej atmosfery.

Noclegi w zakopanem  zapraszama do apartamentów. Noclegi położone w cichym ścisłym centrum Zakopanego obok Krupówki – główny deptak Zakopanego.
34-500 Zakopane

Apartament nasz składa się z

W aneksie kuchennym znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy  tj:

Do państwa dyspozycji jest także

  • telewizor wraz z zestawem satelitarnym
  • komplet wypoczynkowy.

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektów turystycznych przepływa potok Cicha Woda, a za nim mogą Państwo zacząć stawiać pierwsze narciarskie kroki na szeregu wyciągów.

Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki.  Zakopane ośrodki wypoczynkowe skąd roztacza się wspaniały widok na górski potok oraz na panoramę Tatr z majestatycznym Giewontem w tle. Zakopane pensjonaty utrzymane jest w ciepłych spokojnych barwach z wykorzystaniem wys

Doskonała lokalizacja tylko Zakopane blisko Krupówek spacerkiem do Krupówek, malowniczą drogą, częściowo wzdłuż potoku Cicha Woda.

Zakopane położone w cichej dzielnicy. Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię oraz salę okolicznościową z kominkiem. Dodatkowo na terenie pensjonatu można organizować grilla w altanie.

Gorąco zapraszamy, jesteśmy przekonani, że miła atmosfera, malownicze widoki zza okien i bliskość Krupówek pozwoli Państwu spędzić u nas niezapomniane chwile.

Zakopane noclegi domki, Zakopane noclegi w centrum, Zakopane domki, hotele Zakopane, Zakopane pokoje

Możliwość komentowania jest wyłączona.